Sekcionálne garážové brány
deň čo deň viac komfortu a bezpečnosti

Vaša vysnívaná brána v značkovej kvalite Hörmann


Elegantné automatické sekcionálne brány sa otvárajú kolmo nahor. Tak získate viac miesta v garáži a pred garážou - a máte celý prejazd voľný. Sekcionálne brány sú vhodné vždy - bez ohľadu na to, či je otvor Vašej garáže pravouhlý alebo skosený, či má segmentový alebo kruhový oblúk. Preto sa ideálne hodia pre dodatočnú modernizáciu.
Rozsiahly Katalóg  ktorý si môžete stiahnuť z nášho webu, poskytuje obsiahle informácie alebo Vám samozrejme poradíme individuálne.

niekoľko dôvodov , prečo si kúpiť bránu Hörman   

POVRCHOVÉ  ÚPRAVY  A   FARBY

 

Harmonický celkový dojem
Deň čo deň viac komfortu a bezpečnosti
Celkový harmonický vzhľad brány sa skladá z mnohých malých detailov. Napr. z bočnej zárubne, ktorá je u firmy Hörmann sériovo v rovnakom vzhľade ako sekcionálna brána s bielou povrchovou úpravou woodgrain (obr. vľavo). Pre farebné brány alebo brány s povrchovou úpravou Silkgrain® alebo Decograin® obdržíte voliteľne obloženie zárubne v povrchovej úprave vo farbe bránového krídla. Prekladová vyrovnávacia clona je u firmy Hörmann vždy vzhľadovo rovnaká ako sekcionálna bárna. Všetko vzájomne ladí.

U firmy Hörmann obdržíte garážové brány a vedľajšie dvere  s rovnakým delením prelisov a kaziet. (obr. vpravo). Prechody lamiel sú vyrobené precízne a nie sú vôbec vidieť. Dôkaz o vysokej kvalite vyhotovenia stavebných prvkov Hörmann.
Upokojujúco bezpečné vďaka automatickému blokovaniu brány v koľajnici pohonu
Nevítaní hostia nemajú žiadnu šancu. Ak je garážová brána zatvorená, zapadne poistka proti vypáčeniu automaticky do dorazu vodiacej koľajnice, brána je okamžite pevne zablokovaná a tým chránená voči vypáčeniu. Toto blokovanie funguje čisto automaticky a zostáva preto, v porovnaní s konkurenčnými pohonmi, účinné aj pri výpadku prúdu.

Automatické sekcionálne brány Hörmann sú kvôli ich bezpečnosti preskúšané a certifikované podľa smernice TTZ " zabezpečenie proti vlámaniu pre garážové brány" inštitútom TÜV.
Dlhodobá ochrana proti poveternostným vplyvom
Deň čo deň viac komfortu a bezpečnosti
Plastová päta zárubne chráni trvalo Vašu bránu pred možnými poškodeniami hrdzou, práve pri novostavbách garáží. Platová päta chráni bránu aj pri trvalej vlhkodti a tým sa odlišuje od konkurencie. Plastová päta uzatvára kompletne zárubňu v miestach ohrozených hrdzou, len to je dlhodobá ochrana. Spolu s podlahovým tesnením tvorí plastová päta zárubne aj opticky vydarené ukončenie.

Stop korózii vznikajúcej:
- agresívnymi nátermi
- tvorbou soli na dlaždiciach
- posypovou soľou.
Dodať akcenty - s presklením DURATEC® vysoko odolným voči poškriabaniu
Dajte s presklením Vašej garážovej bráne individuálny vzhľad: zosúladený s oknami, dverami a architektúrou Vášho domu.

Plastové presklenia DURATEC® sekcionálnych brán Hörmann sú maximálne odolné voči poškriabaniu a aj po viacnásobnom čistení a silnom namáhaní si trvalo zachovávajú svoju priehľadnosť.
Integrované dvere bez vysokého prahu - praktické na každý deň

Občas sú malé veci, ktoré majú ale veľké výhody: napr. keď chcete vybrať z garáže bicykel bez toho, aby ste museli bránu otvárať. Výhody integrovaných dverí spoznáte rýchlo. Hlavne vtedy, keď nemajú vysoký prah. Integrované dvere spoločnosti Hörmann s prahom z ušľachtilej ocele v strede vysokým 10 mm a na okrajoch 5 mm znižujú riziko zakopnutia a uľachčujú prejazd kolesami.

Integrované dvere sa otvárajú smerom von a sú umiestnené v strede. Pri bránach so šírkou nad 3500 mm (kazeta M nad 3000 mm) je možné alebo aj potrebné umiestnenie mimo stredu.

    N O V I N K A   -  pohon III generácie 128 bit. kódovanie PATENT  LEN U FIRMY Hörmann  

      Rádiový systém BiSecur -  komfort a bezpečnosť pre Váš dom

 

RUČNÝ VYSIELAČ EXKLUZÍVNEHO VZHĽADU V BIELEJ ALEBO ČIERNEJ FARBE

od leta 2013 aj v atraktívnych farebných odtieňoch  ! ! !

                 

   

Hľadať tovar:

pondelok, 25.03.2019

registrácia domény, webdesign & webhosting - www.poruban.sk  ©2019