Priemyselné sekcionálne brány
pri sekcionálnych bránach Hörmann jednoducho všetko sedí
Priemyselné sekcionálne brány
Priemyselné sekcionálne brány

Jedinečný rozsiahly program sekcionálnych brán


Sekcionálne brány sa otvárajú vertikálne a získavajú tak miesto pred a za bránou. Články brány sa ukladajú plocho pod stropom, kolmo nad otvorom alebo kopírujúc strechu. Sekcionálne brány konštrukčného radu 40 z ocele, kombinácie oceľ/hliník alebo z hliníka presviedčajú jedinečnou šírkou programu, špičkovým dizajnom brán a certifikovanou bezpečnosťou. Sekcionálne brány Compact ukladajú jednotlivé lamely kolmo hneď za prekladom. Malá hĺbka zasunutia je pri halách kupolovitými svetlíkmi, sklenenými strechami a fasádami mimoriadne výhodná.
Ďalšie informácie nájdete v katalógoch , ako aj v montážnych údajoch.
Katalóg - priemyselné sekcionálne brány
Katalóg - integrované dvere bez vysokého prahu
Montážne údaje
   
Maximálna odolnosť voči poškriabaniu pri preskleniach sekcionálnych brán Hörmann
Maximálna odolnosť voči poškriabaniu pri preskleniach sekcionálnych brán Hörmann Maximálna odolnosť voči poškriabaniu pri preskleniach sekcionálnych brán Hörmann
Presklenia DURATEC® obdržíte sériovo, bez príplatku, pri všetkých sekcionálnych bránach s čírym plastovým presklením. S plastovým presklením DURATEC® si zachovávajú sekcionálne brány Hörmann aj po viacnásobnom čistení a silnom namáhaní trvalo svoju priehľadnosť. Špeciálna povrchová úprava v kvalite automobilových reflektorov trvalo chráni tabuľku pred poškriabaním a stopami po čistení.
Bezpečné je lepšie, s inovatívnymi integrovanými dverami bez vysokého prahu
Bezpečné je lepšie, s inovatívnymi integrovanými dverami bez vysokého prahu Bezpečné je lepšie, s inovatívnymi integrovanými dverami bez vysokého prahu
Aby sa pri prechode osôb nemusela brána otvárať, sú integrované dvere praktickým riešením. Integrované dvere Hörmann bez vysokého prahu s plochým prahom z ušľachtilej ocele vysokým v strede 10 mm a na okrajoch 5 mm (pri bránach so šírkou od 5510 mm je prah vysoký cca 13 mm) znižujú riziko potknutia a uľahčujú prejazd s kolesami.

Pri bránach ovládaných pohonom zabezpečuje predbiehajúca svetelná závora VL 2 s dvoma senzormi bezkontaktový spätný chod pri prekážkach. Kontakt integrovaných dverí garantuje, že otváranie brány je možné len pri zatvorených dverách.

Nastaviteľný profil prahu s flexibilným tesnením vyrovnáva, napriek plochej konštrukcii, ľahké nerovnosti podlahy a optimálne utesňuje dolnú hranu brány (pozri foto vpravo hore).

Za určitých predpokladov spĺňajú brány s integrovanými dverami Hörmann bez vysokého prahu so šírkou do 5500 mm požiadavky na únikové dvere.

Aby zostal v budovách s už existujúcimi bránami zachovaný lícujúci vzhľad brány, ponúkame Vám aj naďalej integrované dvere s prahom.
   

Hľadať tovar:

pondelok, 25.03.2019

registrácia domény, webdesign & webhosting - www.poruban.sk  ©2019