Skladacie brány
robustné a nenáročné na údržbu – z ocele a hliníka
Skladacie brány Skladacie brány

Bránové riešenia pre každú požiadavku


Priemyselné skladacie brány od firmy Hörmann sú osobitne určené pre haly s nízkou výškou prekladu. Okrem toho na tie miesta, kde statika haly nepripúšťa žiadne dodatočné zaťaženie strechy.

Skladacie brány Hörmann existujú v šírke do 14 m a výške do 7 m. Potreba pre bočný doraz – len 70 mm pre profil zárubne – je maximálne nízka. V závislosti od prevádzkových požiadaviek je možných 3 až 12 krídel brány.

Výber riešenia brány Hörmann sa riadi podľa účelu nasadenia budovy a podľa požiadaviek stavebníka. Dvojstenné skladacie brány FPU a FMI vyplnené polyuretánovou penou resp. minerálnou vlnou sú ideálne pre nasadenie v dielňach a halách, v ktorých sa vykuruje a dôležitú úlohu zohráva zvuková izolácia.

Pre nevykurované haly je vyhotovenie brány FSN s početnými variantmi výplne a možnosťami veľkoplošného presklenia mimoriadne vhodné. V kombinácii s tým sa ponúkajú vzhľadovo rovnaké hliníkové brány FAW. Vďaka termicky oddeleným profilom vykazujú veľmi dobré hodnoty tepelnej izolácie a sú dobrou voľbou napr. pre výstavné haly.

Každá brána môže byť vybavená individuálnymi možnosťami presklenia a výplne. Integrované dvere s prahom a bez prahu a rozdelené prechodové krídla uzatvárajú bohatý program skladacích brán.

Vysoká špecializácia v konštrukcii rolovacích brán a rolovacích mreží Hörmann ďaleko presahuje normálny štandard. Realizácia atypických riešení patrí pre náš výkonný tím ku každodennému obchodu.
Ďalšie informácie nájdete v katalógu , ako aj v montážnych údajoch.
   

Hľadať tovar:

pondelok, 25.03.2019

registrácia domény, webdesign & webhosting - www.poruban.sk  ©2019